Video

Vítejte!

na této stránce naleznete naše video příspěvky. Jsou věci, které nelze textem popsat tak dobře, jak bychom si přáli a proto jsme se rozhodli, že některá témata natočíme na video.

Naleznete zde i odkazy na videa o nás, která natočili jiní, např. média, naši příznivci, kamarádi či přátelé. Pokud se Vám bude dané video líbit, budeme rádi za jeho sdílení mezi Vaše známé a přátele – třeba na facebooku.

Přejeme příjemný den!
Tým NEZávislé ZMĚNY pro Orlovou


Volební expres koalice NEZávislých a ZMĚNY pro Orlovou pro komunální volby 2018 v Orlové. Náš kandidát do zastupitelstva Petr STUCHLÍK k problematice komunikace mezi vedení města a okrajovými částmi města Orlová.

 

Volební expres koalice NEZávislých a ZMĚNY pro Orlovou pro komunální volby 2018 v Orlové. Náš kandidát do zastupitelstva Doc. Ing. Václav KAFKA, CSc. ekonomice a volbám v Orlové.

 

Volební expres koalice NEZávislých a ZMĚNY pro Orlovou pro komunální volby 2018 v Orlové. Náš kandidát do zastupitelstva Lumír FIRLA k problematice okrajových částí města Orlová.

 

Volební expres koalice NEZávislých a ZMĚNY pro Orlovou pro komunální volby 2018 v Orlové. Náš kandidát do zastupitelstva Petr DROZDÍK k problematice informovanosti občanů přes Orlovské noviny, webové stránky i sociální sítě.

 

Volební expres koalice NEZávislých a ZMĚNY pro Orlovou pro komunální volby 2018 v Orlové. Náš kandidát do zastupitelstva Štěpán RAJDUS k problematice hospodaření města Orlová.

 

Volební expres koalice NEZávislých a ZMĚNY pro Orlovou pro komunální volby 2018 v Orlové. Náš kandidát do zastupitelstva Miroslav CHLUBNA k problematice orlovské nemocnice – pokračování.

 

Volební expres koalice NEZávislých a ZMĚNY pro Orlovou pro komunální volby 2018 v Orlové. Naše kandidátka do zastupitelstva Mgr. KOŇAŘÍKOVÁ Iveta k problematice kvalitního životního stylu v Orlové.

 

Volební expres koalice NEZávislých a ZMĚNY pro Orlovou pro komunální volby 2018 v Orlové. Naše kandidátka do zastupitelstva Mgr. PLINTOVÁ Kateřina k problematice školství a plynových kotelen v Orlové.

 

Volební expres koalice NEZávislých a ZMĚNY pro Orlovou pro komunální volby 2018 v Orlové. Náš kandidát do zastupitelstva Petr STUCHLÍK k problematice lesoparku, rybníku u Orlovské Koliby a problematice bezpečnosti.

 

Volební expres koalice NEZávislých a ZMĚNY pro Orlovou pro komunální volby 2018 v Orlové. Náš kandidát do zastupitelstva Miroslav CHLUBNA k problematice orlovské nemocnice.

 

Volební expres koalice NEZávislých a ZMĚNY pro Orlovou pro komunální volby 2018 v Orlové. Náš kandidát do zastupitelstva Petr DROZDÍK k problematice orlovské ZUŠ J. R. Míši v Orlové – Porubě.

 

Dne 27. června 2018 se uskutečnila velká demonstrace na podporu záchrany orlovské nemocnice, kterou má v úmyslu velmi rychlým a neprofesionálním rozhodnutím Rada Moravskoslezského kraje přeměnit na LDN. Nesouhlasíme s přesunem jakéhokoliv oddělení naší fungující nemocnice a jsme připraveni se bránit všemi dostupnými prostředky. 


video natočil David DUDZIK

 

Komentář Miroslava Chlubny ke kácení zdravých stromů v centru města Orlová. Aneb jak zastupitelstvo schválilo zničení klidové zóny na úkor rozšíření podnikatelské činnosti.


video natočil Miroslav CHLUBNA

 

Problematika ZUŠ J. R. Míši je dalším trnem v oku. Krajský úřad, jakožto její zřizovatel plánuje budovu zbourat a přesunout výuku do menších a nevyhovujících prostor v centru města. Před volbami tomu bylo ale jinak, tehdy ještě ministr financí Andrej Babiš spolu s kandidátem na hejtmana, Ivo Vodrákem, slibovali pomoc. Slibovali také prošetření neefektivního hospodaření s budovou školy. Bohužel, po volbách se karta obrátila. Proto se Petr Drozdík tázal již premiéra Andreje Babiše, zda hodlá dodržet co s hejtmanem Vondrákem slíbili. 

video natočil Petr DROZDÍK